Ontdek onze unieke ringen met gedroogde bloemen of bladnerf, gemaakt van zorgvuldig geselecteerde bloemblaadjes van de Dianthus, een speciaal gekweekte anjer die met kleurstof subtiel is getint. Elk bloemblaadje wordt met de hand gedroogd en verwerkt, waardoor iedere ring een klein, levendig kunstwerkje wordt dat de schoonheid van de natuur op een bijzondere manier vastlegt.
Daarnaast bieden wij ook ringen aan die zijn gemaakt met stukjes bladnerf. Deze fijne structuren worden met inkt gekleurd en vervolgens ingegoten in transparante UV‑epoxyhars. Het resultaat is een ring met een prachtige diepte en een speels lichtspel, waarin de natuurlijke nerven van het blad schitterend zichtbaar blijven. Elke ring is uniek en vormt een stijlvolle, organische aanvulling op uw persoonlijke look.
Wilt u uw ring met gedroogde bloemen of bladnerf combineren met een paar bijpassende oorbellen of een hanger? Of u nu de voorkeur geeft aan oorbellen met gedroogde bloemen, bladnerf of een andere kleurstelling, er is altijd een passende combinatie te vinden. Ik denk graag met u mee en laat u zien welke mogelijkheden er zijn om een prachtige, harmonieuze set samen te stellen.
Wij hebben een breed scala aan opties voor u.
Bent u op zoek naar een specifieke kleur die u niet kunt vinden of is uw favoriete kleur al uitverkocht? Neem dan gerust contact met mij op.
Ik help u graag verder en kijk wat ik voor u kan betekenen.
Neem ook een kijkje bij mijn andere sieraden
Steek oorbellen
Kleurige hang oorbellen
Bloemen oorbellen
Hangers met bladnerf
Hanger met hout en mossen
Zand en edelsteen hangers
Herinnering hanger
Er is voor ieder wat wils!
© 2026 www.anneliesjewels.nl - Powered by Shoppagina.nl