Deze elegante rode Dianthus rvs cabochon oorbellen zijn gemaakt met zorgvuldig gedroogde rode bloemblaadjes van de Dianthus (anjer). De blaadjes liggen op een zachte witte achtergrond, waardoor hun diepe rode kleur prachtig naar voren komt. Daarna zijn ze ingegoten in een transparante, UV‑bestendige resin die de bloemen beschermt en een heldere glans geeft.
De oorbellen hangen subtiel aan het oor dankzij het comfortabele rvs haakje. Een tijdloos en natuurlijk sieraad dat elke outfit een warme, bloemige touch geeft.
De afmetingen zijn incl haak 20mm x 10 mm.
Verzending
De verzending binnen Nederland gebeurt als brievenbuspakketje via DHL, inclusief track & trace zodat u uw bestelling eenvoudig kunt volgen. De levertijd bedraagt doorgaans 1 tot 3 werkdagen.
Verpakking
Geef rode Dianthus rvs cabochon oorbellen cadeau aan u vriendin, partner of zus of.... Als leuk cadeau voor u zelf natuurlijk ♥
De oorbellen worden altijd mooi en goed voor u ingepakt en verzonden in een plastic bubbeltjes enveloppe.
Werk in opdracht
Heeft u een wens voor sieraden in een andere vorm, kleur of met andere bloemen? Laat het mij gerust weten. Ik werk met veel plezier aan persoonlijke creaties en denk graag met u mee over de mogelijkheden. U kunt contact met mij opnemen via anneliesjewels@gmail.com, dan kijk ik graag wat ik speciaal voor u kan maken.
© 2026 www.anneliesjewels.nl - Powered by Shoppagina.nl